על רעב וריפוי

מכרסם בי רעב אינסופי, ולפעמים אני ממלאת אותו באוכל. זה לא רעב לאוכל, אבל אוכל הוא מילוי מצויין. משקיט, משתיק, מנחם. מה עוד אפשר לעשות עם רעב כזה שאינו יודע שובע? כי הוא באמת לא נגמר. ניסיתי הכל ואין לו סוף ואין בו שובע. בור שחור ללא תחתית.

אבל אולי זה לא רעב. אולי אני קוראת לו רעב כי זה כל מה שאני מכירה. אולי הוא תשוקה, אש שורפת מבפנים. אולי הוא הנעה קדימה, לעבר כל חלומותיי. אולי לא כדאי שיהיה לו סוף, אולי הוא מושך אותי הלאה, אל עבר ההגשמה. אולי עומקו של הבור הוא מאפיין חיובי. אולי עוצמתו היא בנצחיותו. אולי עומקיי הם מאפיינים חיוביים. אולי עוצמתי היא בנצחיותי.

חברה אמרה לי שהרגישות שלי היא החוזק שלי. רגישות ועדינות, שעמלתי להסתיר כל חיי. כי הן נתפסו בעיניי כחולשות. איזה עולם הפוך חיינו בו! חשבתי שלהיות רגישה ועדינה אומר שיוכלו לפגוע בי ביתר קלות, רציתי להגן על עצמי. אז הסתרתי והתרחקתי ממי שאני. להיות רגישה ועדינה אומר שיוכלו לגעת בי ביתר קלות. זה הופך אותי לנגישה יותר, מזמינה יותר. המון דברים שלא ידעתי שהם יתרונות עבורי. עבור העולם. מתנות שלי להנות מהן, לחלוק מהן לעולם.

20160904_150841.jpg
מתנה שלי

אין סיבה להסתיר. אין ממי לפחד. אין ממה לחשוש. אני מוגנת, אני שמורה, אני אהובה, אני חשובה. יש לי תפקיד וייעוד ומקום בעולם. וככל שאקדים להפנים את כל זה, כך אזכה להנות מזה במהרה. ככל שאעמול על אחדות עצמית, כך אחוש שייכות. אני אמשיך לומר לילדה שבי את כל הדברים שהיא צריכה לשמוע על מנת להירפא. אני יפה, אני חכמה, אני בעלת ערך. זה כל כך פשוט פתאום. אם אומר זאת לעצמי, זה יהפוך לאמיתי. כי זה תמיד היה אמיתי, רק לא אפשרתי לעצמי לראות את זה, להרגיש את זה.

תאפשרו לעצמכם את הריפוי הזה. זה אמיתי. ומגיע לכם להיות מאושרים. מגיע לכן להיות מאושרות. וזה בידיים שלנו. במחשבות שלנו. בלב שלנו. תעצמו עיניים ותמצאו את זה בתוככם, כדור אור קטן בוהק. תראו אותו, והוא יהפוך לאמיתי. תתנו לו אהבה, והוא יגדל ויתעצם. מלאו בו את כל כולכם, והאור יישפך ויקרין גם על כל הסובבים אתכם. מלאו את העולם באור שלכם, העולם זקוק לו ורק לכם יש אותו.

4 תגובות על ״על רעב וריפוי״

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s